سرویس مقایسه چهره

امروزه احراز هویت آنلاین با استفاده از چهره به یکی از الزامات برای سازمان‌ها تبدیل شده است. این راهکار باتوجه به کاربرد و دقتی که دارد تا حد زیادی منجر به صرفه‌جویی در زمان، هزینه و کاهش نیروی انسانی مورد نیاز خواهد شد. بهره‌گیری از هوش مصنوعی امکان احزار هویت چهره افراد از طریق یک تصویر یا فایل ویدیویی را فراهم می‌سازد و از این طریق می‌توان احراز هویت غیر حضوری (الکترونیکی) را انجام داد.

سرویس تشخیص زنده بودن فرد

دقت و سرعت سرویس تشخیص زنده بودن فرد (Face Liveness)

در چه مواردی می‌توان از سرویس جستجوی چهره (Face Search) استفاده کرد؟

هر وبسایت‌ یا سازمانی که نیاز به احراز هویت آنلاین داشته باشد می‌تواند از این سرویس استفاده نماید. برای مثال:

سیستم‌های حضور و غیاب

سرویس مقایسه چهره این امکان را فراهم می‌سازد که به‌صورت خودکار وضعیت حضور و غیاب دانشجویان، دانش‌آموزان، کارمندان و افراد حاضر در یک سازمان را بررسی کنید.

کنترل تردد

با استفاده از سرویس مقایسه چهره می‌توان عملیات شناسایی افراد و کنترل تردد را در مکان‌هایی نظیر فرودگاه به‌راحتی انجام داد.

بانکداری دیجیتال

انجام تمامی عملیات‌های بانکی نیاز به احراز هویت دارد. با استفاده از سرویس مقایسه چهره (Photo Id Matching) در نرم‌افزارهای بانکداری می‌توان در مدت زمانی کوتاه احراز هویت را انجام داد.

تبلیغات هوشمند

1ستفاده از هوش مصنوعی برای تبلیغات در دنیای دیجیتال منجر به اثربخشی بیشتر تبلیغ خواهد شد. با استفاده از سرویس مقایسه چهره می‌توان سن و جنسیت افراد را از روی عکس آن‌ها تشخیص داد و تبلیغات هوشمندانه‌ای را اجرا کرد.

تشخیص افراد

در بسیاری از مراکز نظیر پیشخوان خدمت، کارگزاری‌ها و دستگاه‌های خودپرداز، رویدادها و شبکه‌های اجتماعی می‌توان با استفاده از این سرویس چهره افراد را شناسایی کرد.

سایر موارد

در مورادی خاص نظیر کمک به افراد دارای شرایط خاص (معلولان، نابینایان) یا حتی پیدا کردن افراد گم‌شده نیز می‌توان از سرویس مقایسه چهره استفاده کرد.

مزایای استفاده از سرویس مقایسه چهره (Photo Id Matching)

سرعت و دقت سرویس مقایسه چهره

تشخیص هویت افراد با عکس، اولین قدم برای ایجاد یک تعامل ایمن است. بنابراین هر چه دقت سرویس بیشتر باشد، اطمینان و اعتماد نیز بیشتر خواهد شد. سرویس مقایسه چهره مای آی‌دی با دقت 99.76 درصدی این اطمینان را به شما می‌دهد که فرآیند احراز هویت دیجیتالی با دقت بالایی انجام می‌شود تا از وقوع هرگونه تقلب و کلاهبرداری نیز جلوگیری نمایید.

این سرویس تنها در 10 ثانیه فرآیند تطبیق تصاویر و احراز هویت را به اتمام می‌رساند. از این‌رو در کنار دقت بالا، از سرعت بالایی نیز برخوردار است. سرعت بالا نه تنها برای سازمان بلکه برای کاربران نیز رضایت‌بخش خواهد بود و تعداد پردازش‌های بیشتری را نیز پشتیبانی خواهد کرد.

قوانین استفاده از سرویس مقایسه چهره

برای استفاده از این سرویس قوانین پیچیده‌ای وجود ندارد. تنها کافیست موارد زیر را در نظر داشته باشید: